IT & Digital
послуги

Наші замовники отримують інноваційні рішення, що виконують поставлені завдання без помилок та багів, зі зручною системою управління та унікальним дизайном. Ваш комерційний портал буде вигідно відрізнятися від типових сайтів, привертати увагу потенційних клієнтів та працювати в автономному режимі.

Розробка індивідуального сайту
Корпоративний сайт – це в першу чергу можливість комунікації з потенційними клієнтами. Не варто забувати і про імідж та продажі послуг вашої компанії. Розробка вашого сайту з нуля і до запуску допоможе досягти очікуваних результатів.
Ecommerce рішення
Продаж товарів на сайті – це необхідність. Створення магазину включає індивідуальний підбір рішень, підготовку структури та оптимізацію вмісту для швидкого завантаження.
Розробка односторінкового сайту
Односторінковий сайт важливий для компанії в плані продажу товару чи послуги. Підключення до єдиної системи – запорука швидкої обробки для подальшого аналізу.
Розробка креативного вебсайту
Досвід, помножений на уяву, допомагає втілювати оригінальні проєкти. Для цього наші клієнти користуються послугою розробки «під ключ».
Розробка маркетплейсу
Структура сайту відрізняється від інших, тому ми приділяємо увагу швидкості завантаження. Поза тим – враховуємо потреби бізнесу для реалізації.
3D моделювання
Назад
Далі
3D моделювання екстер'єру
Художній і архітектурний зовнішній вигляд об'єктів житлового та комерційного типу забезпечує людині сприятливе естетичне сприйняття будівлі. Процес створення екстер'єру може бути легким, якщо за роботу візьметься команда професіоналів.
3D моделювання інтер'єру
Вкласти в житло сенс та наповнити його життям можна за допомогою детального уявлення про інтер'єр. Втілити сучасні інтер’єрні рішення у свою оселі стає легше, адже зараз є безліч шляхів, щоб отримати дизайнерські апартаменти «під ключ».
3D візуалізація прототипу
Процес формування та реалізації інтерактивного макету продукції дає змогу отримати замовнику уявлення про подальше його просування. Дизайнери створюють прототип, щоб перевірити гарантії щодо його зручності користування та уникнути помилок, зробивши більш орієнтований на користувача продукт.
AI генерація зображень
Функціонал генераторів зображень розширює можливості та привертає увагу власників бізнесів та потенційних клієнтів. Система оснащена високим потенціалом, де відбувається трансформація творчості та інших індустрій на новий рівень.
AI генерація прототипів
Створення прототипу за допомогою алгоритмів машинного навчання та нейронних мереж здійснюється на основі вихідних даних, таких як текстові описи або наявні зображення. Генерація моделей через штучний інтелект має широкий спектр застосувань у різних галузях, де можна заздалегідь реалізувати ідею та оцінити її рентабельність та доцільність.
Генерація промо
Розробка та створення креативного, ефективного ресурсу, що акцентує увагу на технічних перевагах бізнесу та її відповідність сучасним вимогам, можливе за допомогою генерації промо. Цей робочий інструмент розробляється на базі штучного інтелекту та машинного алгоритму.

наші контакти

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Solution choice
Додати файли? Ви можете завантажити до 3 файлів.

Натискаючи кнопку "Надіслати", ви даєте згоду на обробку персональних даних. Детальніше

Кваліфікована команда залишається з вами впродовж усього шляху розробки 24 години на добу 7 днів на тиждень.

+38 (068) 705 17 85

Україна, Київ

вул. Велика Житомирська, 20

main@inkdigitals.com

INK Digitals пропонує широкий спектр професійних IT-послуг, що включає розробку вебсайтів, 3D візуалізацію, створення маркетплейсів і багато іншого. Завдяки нашій команді експертів ми здатні задовольнити будь-які технологічні потреби вашого бізнесу, підвищуючи його ефективність та видимість на ринку.

Комплексні IT рішення від INK Digitals

Наша команда спеціалізується на наданні повного спектру IT послуг, які допомагають клієнтам досягти успіху в цифровому світі. Ми пропонуємо індивідуальні рішення, які точно відповідають специфічним вимогам вашого проекту.

Розробка вебсайтів

Ми створюємо корпоративні сайти, інтернет-магазини, лендінги та інші види вебсайтів, що відповідають сучасним стандартам дизайну та функціональності.

3D візуалізація

Від інтер’єру до екстер’єру, ми надаємо послуги 3D візуалізації, які допомагають клієнтам побачити кінцеві результати до початку фізичної реалізації проектів.

Розробка маркетплейсів

Створюємо інтегровані маркетплейси, які сприяють підвищенню продажів та поліпшенню користувацького досвіду для ваших клієнтів.

Креативні та інноваційні IT рішення

Наші креативні рішення включають нестандартні проекти та інноваційні підходи, які дозволяють вашому бізнесу відрізнятися від конкурентів.

Технічна підтримка та обслуговування

Після запуску проекту ми надаємо неперервну технічну підтримку та обслуговування, щоб забезпечити його стабільну та ефективну роботу.