3D візуалізація
прототипу

Тривимірне прототипування є важливим етапом перед запуском у виробництво товару, продукту та нестандартного виробу. 3D-модель, чи свого роду технічний зразок, дає змогу замовнику дослідити функціонал та характеристики продукції.

Фігурки
3D друк
Декор

фінальні рендери

технологія моделювання

3D-візуалізація дозволяє оцінити об’єкт з декількох ракурсів та можливість внести зміни без зайвих витрат. Таким чином клієнти отримують змогу оперативно створити тривимірний проєкт та зрозуміти, як буде виглядати об’єкт у кінцевому результаті.

наші контакти

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Solution choice
Додати файли? Ви можете завантажити до 3 файлів.

Натискаючи кнопку "Надіслати", ви даєте згоду на обробку персональних даних. Детальніше

Кваліфікована команда залишається з вами впродовж усього шляху розробки 24 години на добу 7 днів на тиждень.

+38 (068) 705 17 85

Україна, Київ

вул. Велика Житомирська, 20

main@inkdigitals.com

Наш процес створення високоякісних 3D візуалізацій прототипів

Процес створення 3D візуалізації прототипу в INK Digitals включає ретельний аналіз вашого проекту, вибір найкращих технологій для його реалізації, та використання передових методів рендерингу для досягнення високої реалістичності і деталізації.

Технології моделювання та рендерингу

Ми використовуємо найновіші програмні рішення для 3D моделювання, такі як Autodesk 3ds Max, Maya, і Blender, що дозволяють нам створювати точні та деталізовані моделі прототипів з урахуванням всіх технічних параметрів.

Інтерактивність та залучення

Завдяки можливостям сучасних технологій, ми створюємо інтерактивні 3D візуалізації, які дозволяють користувачам зануритися в процес дослідження та оцінки прототипу. Це сприяє кращому розумінню продукту і його функціональностей.